איש קשר

אביטל

קבל הצעה

מלא טופס קצר ואנחנו נחזור אלייך עם הצעת מחיר מיידית

אוטובוסים / אטזי"ם / מוניות

אוטובוסים / אטזי"ם / מוניות

ביטוח אוטובוסים 

ביטוח אוטובוסים הוא נישה של ביטוחי רכב ציבוריים. הנהיגה ברכב ציבורי מצריכה רישיון שונה מרכב פרטי. נהגים צעירים על רכבים ציבוריים נחשבים למסוכנים יותר. חברות הביטוח דורשות הרחבות וכיסויים נוספים לפוליסה הבסיסית לנהגים צעירים יותר. 
מחירי ביטוחי אוטובוסים הם גבוהים מביטוחי רכב פרטיים. לאוטובוסים מעצם היותם רכבים גדולים, יש בלאי גבוה, נוסעים רבים ויותר מזה, מסתבר שהם כלי רכב גניבים. ההשתתפות העצמית בביטוחי אוטובוסים היא גבוהה יחסית לביטוחי רכב. 

ביטוח אוטובוסים זעירים
אוטובוסים זעירים הם גם נכללים בקטגוריית ביטוחי רכב ציבוריים. אטזי"ם משמשים לרוב העברת כמות נוסעים מוגבלת ממקום למקום תמורת שכר. הגבלת כמות הנוסעים בפוליסת ביטוח אטז"ים היא מוקפדת יותר מאוטובוסים ציבוריים גדולים יותר. 

גם ביטוחי אטז"ים נחשבים לפוליסות רכב יקרות מהרגיל, גם כאן ההשתתפות העצמית גבוהה. 

ביטוח מוניות 
ביטוח מוניות בשונה מביטוחי רכב פרטיים, הוא סוג ביטוח שונה בתחום ביטוחי רכב ציבורי. לא כל חברת ביטוח לוקחת על עצמה לבטח מוניות, בשל המורכבות של הפוליסה. המוניות תפקידן להיות על הכביש כל היום ולהיות במצב נסיעה תמורת שכר נהג המונית ,זאת הסיבה העיקרית למחיר הגבוה של פוליסת ביטוח מוניות. 
העבר וקוים לבחינת הסיכון שבנהג (כמו תאונות קודמות, נהג צעיר נהג וותיק) הם גורמים מכריעים בקביעת מחיר הפוליסת ביטוח. לדוגמה: נהג עם עבר של תביעות ותאונות, עלות הביטוח תהיה גבוהה מאוד. 

בין לקוחותינו